Szósty z rzędu mecz bez porażki
Mimo żaru który lał sie z nieba w sobotnie popołudnie zespoł Ilanki Rzepin pokazał gre w piłkę nożną na wysokim poziomie. Przeciwnikiem naszych był bardzo dobrze spisujacy sie w ostatnim czasie zespół Czarnych Browar Witnica. Mecz charakteryzował się walką zaciętoscią i niustepliwością zarówno jednych jak i drugich. Oba zespoły pokazały dojrzałość i dobre wyszkolenie techniczne. W pierwszej części to nasi stwarzali sobie dogodne sytuacje do strzelenia gola jednak to gospodarze po przypadkowym skierowaniu piłki w strone naszej bramki i to na tyle niefortunnie dla niebiesko-białych bo w samo okienko ,strzelają pierwsi gola. Podopieczni Daniela Odziemkowskiego podraznieni takim obrotem sprawy zabrali się do coraz odważniejszych ataków. Piłka wpadła do siatki gospodarzy dopiero po strzale z rzutu wolnego a jego wykonawcą byl Andrzej Pawlowski. Wynik 1-1 utrzymał się do przerwy.
W drugiej odsłonie rzepinianie zaciekle atakowali bramkę przeciwnika. Wiele spustoszenia w szeregach defensywnych siało nasze ofensywne trio Kawecki Sawiak i Stefanowicz. Każdy z nich stawał niejednokrotnie przed szansą strzelenia gola jednak tylko jedna z szans znalazła drogę do bramki. Po zagraniu Sawiaka Stefanowicz strzela gola na 2-1. W dslszej części meczu nic nie wskazywało na to że stracimy gola. Nasi kontrolowali sytuacje na boisku jednak jedna, wydawałoby sie nie groźna sytuacja, zagapienie sie w kryciu w polu karnym naszych defensorów i tracimy w końcówce gola na 2-2. Mimo prób wynik juz nie uległ zmianie. Gratulujemy naszym walki do końca zaangażowania i determinacji w dążeniu do zwycięstwa.
Skład: Romulo Popkowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Pietruszyński Adamczewski Pawłowski Sawiak Kawecki Stefanowicz
Grali także: Krasucki Orczyk
W rezerwie pozostali Nowak Tumaszyk